Študenti

Trieda:
PriezviskoMenoTriedaKrúžky
Adamec Matej I.GP
Adásek Denis IV.A Modelársky - vodíkové autíčko
Adzimová Natália I.GP
Ando Filip IV.GE Ranný beh Starou Turou
Antal Michal I.GP
Augustín Andrej IV.GE Filmovanie
Augustín Lukáš III.NP Športové hry
Babic Matúš IV.A Modelársky - vodíkové autíčko
Bača Christián I.GP
Bača Matúš I.EN
Bajzik Adrian III.GE Športové hry
Bakoš Erik III.NP Športové hry
Baláž Jakub IV.NP Aranžovanie, grafika, dizajn
Ballek Nikolas IV.A Inteligentné elektroinštalácie
Balleková Viktória II.GE Strelecký
Bartoňová Silvia I.GP
Bašnár Tadeáš III.GE Športové hry
Batka Matej IV.NP Aranžovanie, grafika, dizajn
Batka Adam III.NP Strelecký
Belák Marek IV.E Elektrotechnický-1
Belenčiak Adrián I.EN
Benko Jakub III.A Elektrotechnický-1
Beňo Tomáš I.A
Bielčik Pavol III.NP Kreslenie na PC - CAD, CAM
Bielčik Denis I.EN
Bilková Dominika II.GE Aranžovanie, grafika, dizajn
Bireš Damjan II.GE Futsalový
Blatnický Stanislav I.EN
Bobčík Jakub I.EN
Borbély Erik I.GP
Borovský Daniel IV.NP Aranžovanie, grafika, dizajn
Borovský Vladimír I.A
Bránecký Peter IV.E Elektrotechnický-1
Breznik Jan Antonio II.NP
Brídzik Jozef II.NP Strelecký
Bubeníček Lukáš I.EN
Bublavý Martin IV.A Inteligentné elektroinštalácie
Bučenec Ondrej I.A
Burzík Boris I.GP
Cintula David II.GE NEMČINA pre začiatočníkov
Cintula Enrico Frederick I.GP
Cutleac Juraj II.A Elektrotechnický-2
Čederle Marek II.A Elektrotechnický-2
Čeh Gabriel IV.GE Futsalový
Čeleš Peter IV.A Ranný beh Starou Turou
Černík Patrik I.EN
Červeni Filip IV.NP Strelecký
Čuvar Jelena III.GE Športové hry
Dinja Martin II.A Počítače, elektronika, mikrokontroléry
Drexler Zdenko I.GP
Ďuga Branislav IV.NP Strelecký
Ďurčo Kristián I.A
Durec Ivo IV.A Strelecký
Durec Jozef III.NP Strelecký
Durec Michal III.NP Strelecký
Durec Ján II.A Práca s robotom ABB
Durec Denis II.GE Filmovanie
Durec Jakub II.NP
Duriš Daniel IV.E Elektrotechnický-1
Dzureň Radúz IV.NP Aranžovanie, grafika, dizajn
Eliaš Oskar I.A
Eynatten Mauritz I.GP
Fajer Matúš III.A Aranžovanie, grafika, dizajn
Farský Alex I.EN
Feketi Gabriel II.NP
Filús Denis III.GE Športové hry
Florek Samuel III.A Športové hry
Fongus Matej III.A Automatizácia s PLC SIEMENS
Fusek Šimon I.EN
Gablech Marek IV.NP Aranžovanie, grafika, dizajn
Gablovský Peter IV.A Inteligentné elektroinštalácie
Gábor Denis II.GE Filmovanie
Galat Ivana IV.GE Filmovanie
Gašpar Timotej III.NP Inteligentné elektroinštalácie
Gašpar Dominik III.NP Športové hry
Gašpar Marek II.A Elektrotechnický-2
Gašpar Damián II.NP Strelecký
Gavendová Laura II.A Práca s robotom ABB
Gelo Martin III.NP Inteligentné elektroinštalácie
Gerža Matej III.A Elektrotechnický-1
<< < 1 2 3 4 5 > >>

Videá

Najlepšia SOŠ vo vedomostných súťažiach 2012/2013 Novinky zo Starej Turej č. 11

Kalendár podujatí

Predchádzajúci mesiac Apríl 2020 Nasledujúci mesiac
Po Ut St Št Pi So Ne
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30