Študenti

Trieda:
PriezviskoMenoTriedaKrúžky
Adamec Matej III.GP
Adzimová Natália III.GP
Antal Michal III.GP
Bača Matúš III.EN
Bača Šimon II.AE
Balážik Lukáš I.A
Balleková Viktória IV.GE Strelecký
Bariš Alex II.AE
Bartoňová Silvia III.GP
Bartoňová Martina I.NS
Batka Michal II.AE
Bednár Branislav II.ENP
Belenčiak Adrián III.EN
Beliš Slavoj II.AE
Beňo Tomáš III.A
Beňo Martin I.NS
Bielčik Denis III.EN
Bielčik Sebastián II.ENP
Bilková Dominika IV.GE Aranžovanie, grafika, dizajn
Bireš Damjan IV.GE Futsalový
Blatnický Stanislav II.ENP
Blažek Mikuláš I.EMP
Bobčík Jakub III.EN
Borák Patrik II.ENP
Borbély Erik III.GP
Borovský Vladimír III.A
Bosák Oliver I.EMP
Božek Matúš II.AE
Breznik Jan Antonio IV.NP
Brídzik Jozef IV.NP Strelecký
Bubeníček Lukáš III.EN
Bučenec Ondrej III.A
Burian Jozef I.EMP
Burzík Boris III.GP
Caltík Jakub I.EMP
Cintula David IV.GE NEMČINA pre začiatočníkov
Cintula Enrico Frederick III.GP
Cutleac Juraj IV.A Elektrotechnický-2
Čederle Marek IV.A Elektrotechnický-2
Černák Adam II.ENP
Černík Patrik III.EN
Dinja Martin IV.A Počítače, elektronika, mikrokontroléry
Dobrovodský Adam I.A
Domin Jakub II.AE
Drexler Zdenko III.GP
Ďurčik Viktor II.ENP
Ďurčo Kristián III.A
Durdík Jakub I.A
Durec Ján IV.A Práca s robotom ABB
Durec Denis IV.GE Filmovanie
Durec Jakub IV.NP
Eliaš Oskar III.A
Fajnorová Katarína I.NS
Farský Alex III.EN
Feketi Gabriel IV.NP
Fusek Šimon III.EN
Gábor Denis IV.GE Filmovanie
Gašpar Marek IV.A Elektrotechnický-2
Gašpar Damián IV.NP Strelecký
Gavendová Laura IV.A Práca s robotom ABB
Gireg Marjan IV.NP
Glavač Ivan IV.GE Filmovanie
Godovič Benjamín I.A
Godovič Tobiáš I.A
Görög Matej II.AE
Gregorovič Adam III.GP
Grobler Michael I.EMP
Gubiš Ján III.GP
Gulán Peter II.AE
Hadbábný Lukáš IV.A Elektrotechnický-2
Hadbábny Adrián II.ENP
Halabrín Tomáš II.AE
Hamar Nicolas I.EMP
Harnoš Lukáš I.EMP
Harušťák Dominik IV.NP Strelecký
Helík Martin III.GP
Herák Dominik IV.NP Futsalový
Herák Róbert IV.GE Športové hry
Herák David I.NS
Hlavati Žan III.A
<< < 1 2 3 4 > >>

Videá

Najlepšia SOŠ vo vedomostných súťažiach 2012/2013 Novinky zo Starej Turej č. 11

Kalendár podujatí

Predchádzajúci mesiac Október 2021 Nasledujúci mesiac
Po Ut St Št Pi So Ne
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31